Etapy Współpracy z naszym biurem rachunkowym

 

 1. Spotkanie z pracownikiem Biura Rachunkowego. 

  Pierwszym krokiem klienta przed rozpoczęciem współpracy jest spotkanie z pracownikiem Biura Rachunkowego w celu ustalenia indywidualnej oferty dla Państwa firmy.
 2. Podpisanie umowy.

  Kolejnym krokiem, po podjęciu decyzji o wspólnej współpracy jest podpisanie umowy między Państwa Firmą, a Naszym Biurem Rachunkowym.

 3. Dostarczenie dokumentów.

  Dokumenty dostarczane są przez klienta nie później niż w terminie do 5-go następnego miesiąca za miesiąc poprzedni (oryginały faktur zakupu towarów i kosztów, kopie faktur, rachunków lub innych dowodów sprzedaży, wyciągi bankowe , itp.)

 4. Informacja o wyniku finansowym. 

  Po kilku dniach od otrzymania dokumentów Biuro Rachunkowe informuje klienta mailowo bądź telefonicznie o wyniku finansowym i wysokości podatków.

 5. Wysyłka deklaracji do Urzędów.

  Biuro Rachunkowe wysyła deklaracje podatkowe do Urzędów Skarbowych drogą elektroniczną bądź osobiście.

 6. Koniec miesiąca.

  Przed zamknięciem każdego miesiąca, Biuro Rachunkowe sporządza listy płac, deklaracje ZUS oraz przekazuje informacje klientom o ich wysokości mailowo, sms lub w siedzibie biura rachunkowego.

 7. Archiwizacja dokumentów.

  Dokumenty po zaksięgowaniu przechowywane są w siedzibie biura rachunkowego i oddawane są klientom po zamknięciu roku podatkowego oraz sporządzeniu wymaganych sprawozdań.

   

 

Copyright © 2011 Biuro Rachunkowe Sławińscy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
© 2012 PDOSTUDIO. Strony internetowe Kielce.